www.cvonline.hu

Gépi forgácsoló / CNC technológus

  • Company_icon Performance GmbH
  • Location_icon Németország, Külföld
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 10 napja lett aktiválva

A Holzer cégcsoport egy nemzetközileg orientált, innovatív high-tech szolgáltató vállalat a légi közlekedés, motorsport, ipar és Human Services területén. Cégünk teljes körű szolgáltatást nyújt, amely a mérnöki folyamat minden fázisát magába foglalja, az első ötlettől a kész termékig. Minden egyéni elképzelést megvalósítunk. Naponta formáljuk a mobilitás világát és hosszú távú, innovációs kapcsolatokat ápolunk ügyfeleinkkel. Büszkék vagyunk a professzionális motorsport terén szerzett eredményekkel teli, 30 éves tapasztalatunkra és nemzetközi hírnevünkre. Ügyfeleink körében ezen egyedülálló vállalati kultúráért nagy megbecsülés övezi cégünket. A csapatmunkával lehetővé válik a rendkívüli sikerek elérése is. Érdeklik Önt a sokoldalú és izgalmas kihívások? Akkor a Holzer cégcsoportnál jó helyen jár. Alapozza meg nálunk karrierjét és jövőjét.
Bobingeni telephelyünkre (Németország, Bayern) keresünk azonnali kezdéssel:

Gépi forgácsolót / CNC technológust
Hivatkozási szám: 2017_11_ZM

Feladatok:

  • Megmunkáló központok kezelése/programok módosítása, egyedi munkadarabok gyártása
  • A gyártási folyamat minőség szempontú felügyelete
  • Komplex munkadarabok megmunkálása
  • Munkagép karbantartása és tisztítása
  • Jó rajzolvasási készség
  • Mérőeszközök szakszerű használata

Elvárások:

  • Szakirányú fémmegmunkálással kapcsolatos végzettség (maró, forgácsoló vagy gépgyártás technológus)
  • Ideális esetben csoportvezetői tapasztalat
  • Heidenhain TNC 430, TNC530/Mazatrol vezérlő ismerete
  • 5-tengelyes megmunkálás ismerete előnyt jelent
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Megbízhatóság és pontos munkavégzés
  • Gyors felfogóképesség és önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség és csapatorientált munkavégzés
  • Alapfokú vagy jó német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Németországi szálláshely biztosítása
  • Egy új kultúra megismerése
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Tapasztalt csapat

További információk:

Munka típusa: teljes munkaidő (40 óra/hét) – műszakos munkarendben
Munkaszerződés: határozatlan idejű szerződés
Munkavégzés helye: Bobingen, Németország (Bayern)

30 nap szabadságot, sokoldalú és kihívásokkal teli feladatokat kínálunk izgalmas és változatos munkakörnyezetben és magasan motivált csapatban.

Ha szeretne egy érdekes és dinamikusan fejlődő cégnél dolgozni, akkor várjuk német nyelvű pályázati anyagát fizetési igénye és a leghamarabbi munkába állás időpontjának megjelölésével a lenti e-mail címre.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy beküldött pályázati anyagát nem juttatjuk vissza, ezért kérjük ne küldjön be eredeti dokumentumokat.
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy jelentkezésével hozzájárul adatainak elektronikus tárolásához és feldolgozásához a német adatvédelmi törvény (BDSG) határozata alapján.
A tárolásra vonatkozó hozzájárulását bármikor visszavonhatja.

Helyek Németország
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés > Esztergályos, Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás, Gyártás technikus, Termelési menedzser
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű