www.cvonline.hu

Gépi anyagmozgató

  • A hirdetés 908 napja lejárt

Munkáltató:
A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres autóipari beszállító partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:

  • raktárba beérkező áruk mozgatása
  • termékek gépkocsiról való leszedése
  • áruk raktárba való elhelyezése
  • raktári rend fenntartása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • középfokú végzettség
  • OKJ könnyű, nehézgépkezelő vagy targoncavezető jogosítvány
  • gépkezelésben és targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása
  • a több műszakos munkarenddel járó fiziológiai terhelés vállalása
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit nyújtani tudunk:

  • akár azonnali munkába állási lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • bejárás támogatás
  • béren kívül jutattás

Munkavégzés helye:
Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500
Adatvédelmi nyilvtántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő