www.cvonline.hu

Gépgyártási minőségellenőr

  • A hirdetés 409 napja lejárt

Feladatok:

  • gépalkatrészek mérése hagyományos és 3D mérőeszközökkel
  • mérés-adminisztráció

Gyakorlat, elvárások:

  • technikusi vagy felsőfokú végzettség
  • precizitás, fegyelmezettség
  • fogékonyság a kollégáktól való tanulásra

Gépipari minőségellenőrzés területén szerzett tapasztalat előny.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, 100 fős középvállalkozás
Bérezés, szakmai előmenetel: versenyképes, a vállalat segíti a további szakmai előmenetelt

Önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő