www.cvonline.hu

Gépgyártás technológus

  • A hirdetés 723 napja lejárt

Több mint 25 éves múlttal rendelkező fémforgácsolással foglalkozó Kft, elsősorban német bérmunkához keres gép forgácsolásban jártas

gépgyártás technológust

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 5 éves forgácsolás területén szerzett technológusi tapasztalat
  • Minőségbiztosítási ismeretek (ISO)
  • Tárgyalóképes német-nyelvismeret (előnyt jelent)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • SOLIDWORKS és SURFCAM programok ismerete előny
  • CLIPPER termelésirányítási rendszer ismerete előny
  • Jó együttműködő képesség,
  • Jó elemző- és problémamegoldó készség,
  • Logikus gondolkodás, kiváló matematikai érzék
  • Önállóság,
  • Precizitás,
  • Megbízhatóság,

Feladatok:

  • A gyártani tervezett termékek gyártási folyamatainak megtervezése, ellenőrzése az árajánlat beérkezésétől a gyártás megtervezésén, ellenőrzésén keresztül a késztermék szállításra való előkészítésének ellenőrzéséig bezárólag
  • Beérkező árajánlat igények rögzítése gyártásirányítási rendszerben
  • A gyárthatósági vizsgálat alapján az alapanyag és gyártási költség kiszámolása
  • Árképzés, norma idő tervezés és költség számítás a munkafolyamatokra
  • Az árajánlatok készítéséhez az előzetes technológia összeállítása,
  • Árajánlatok készítése, a szükséges szerszámok és nyersanyagok forrásának felkutatása, azokról árajánlatok bekérése.
  • Az árajánlat elfogadása esetén a végleges technológia elkészítése,
  • Termékgyártás előkészítése,
  • A gyártás közben keletkező információk begyűjtése, értékelése és figyelembe vétele a későbbi ajánlatok kidolgozásánál. (Utókalkuláció)
  • A gépen dolgozók segítése a megmunkálási technológia és szerszámozás kidolgozásában.
  • A megrendelések követése a nyersanyag beérkezésétől a kiszállításig.
  • Adott esetben a termelés átszervezése a megrendelők igényeinek figyelembe vételével.
  • A gyártásirányítási rendszer nyomon követése,
  • A művelettervek dokumentálása az üzemi gyártásirányítási rendszerben.
  • riportok készítése az ügyvezető felé

Mit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Bónusz lehetőség
  • Cafetéria (SZÉP kártya, Erzsébet utalvány)
  • Stabil, hosszú távú munkahely

A munkavégzés helye: Miskolc

Szakmai fényképes önéletrajzot várunk, fizetési igény megjelölésével.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német