www.cvonline.hu

Gépgyártás technológus - Tatabánya

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 197 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladata lesz: Gyártási dokumentáció elkészítése, és a technológiai folyamatok tervezése és fejlesztése, technológiai folyamatok paramétereinek meghatározása, azok folyamatos felülvizsgálata. Ugyanakkor műhelyszintű rajzdokumentáció és műveletterv készítés a minőségi követelmények és a gazdaságos gyárthatóság figyelembe vételével. - Gyártóeszközök (célgépek, készülékek, szerszámok) fejlesztésében, tervezésében, beszerzésében való részvétel.

Végzettség:
Főiskolai/egyetemi, szakirányú diplomával rendelkező szakembert keresünk.

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Informatika:

Egyéb követelmény:
CAD programok felhasználó szintű ismerete(Autocad, Inventor vagy Pro/E)

Műszaki területre

Megjegyzés:
Nagymúltú családias, magyar tulajdonú cég.