www.cvonline.hu
Gépgyártás Technológus (öntöde részleg)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.03.31.
Jelentkezési határidő: 2015.04.04.
Hirdetés azonosító: 912846
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Elektromos berendezések gyártásával foglakozó multinacionális partnerünk magyarországi üzemébe keresünk az alábbi munkakörre munkatársat

GÉPGYÁRTÁS TECHNOLÓGUS (öntöde részleg)

Feladatok:
- gyártás előkészítéséhez és lebonyolításához szükséges technológiai utasítások elkészítése
- gyártóeszköz igény felmérés
- a gyártáshoz szükséges beurházási igények felmérése
- műszaki színvonal felmérése, javítása
- aktív részvétel a termelékenység növelésében, termelési költségek csökkentésében

Munkavégzés helye: Gödöllőtől 20 km-re

Követelmények
Az ideális pályázó a következőkkel rendelkezik:
- minimum technikusi végzettség (műszaki terület)
- kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- műszaki rajzok ismerete
- minőségbiztosítás eszközeinek ismerete (5why, MSP/MSQ)
- pontos, precíz munkavégzés
- kiváló kapcsolatteremtő képesség
- rendszerben való gondolkodás

Előny:
Mérnöki végzettség (gépész- vagy villamosmérnök)