www.cvonline.hu

Gépésztervező / műszaki ügyintéző

  • A hirdetés 1071 napja lejárt

Megbízónk a közép-európai piacon jelentős piaci részesedéssel bíró nemzetközi vállalat, amely vegyipari, olajipari és üzemanyag ellátási területen berendezéseket, irányító szoftvereket gyárt, szervizel és értékesít nemzetközi olajtársaságok részére. A megnövekedett ügyféligények és piacélénkülés miatt keresünk számukra új munkatársat

Gépésztervező / műszaki ügyintéző pozícióba.

Feladatok:

  • a töltőállomások építése, átépítése, engedélyezése során fellépő tervezési feladatok ellátása AutoCadben vagy Solid Worksben

  • zömében kész tervek átdolgozása, frissítése

  • műszaki leírások elkészítése

  • engedélyező hatóságokkal való kapcsolattartás

  • tervdokumentációkhoz és engedélyezés folyamatához tartozó műszaki adminisztráció ellátása, vezetése

  • szoros együttműködés a projektigazgatóval és a kivitelezésért felelős munkatársakkal, stb.

    Elvárás:

  • gépészmérnök vagy épületgépész mérnök végzettség

  • tervezői tapasztalat, AutoCad vagy Solid Works ismeret

  • precíz, önálló munkavégzésre képes munkatárs

  • a feladat tervezői munka mellett műszaki ügyintézési feladatokból is áll, így kellő határozottságot és kommunikációs készséget igényel

  • angol nyelvtudás kommunikációs szintű ismerete

    Amit kínálunk:

  • stabil, nagy múltra visszatekintő nemzetközi vállalat, amely ennek ellenére a családias hangulatára és ragyogó munkahelyi légkörére büszke

  • a végzettségnek és a pozíciónak megfelelő bruttó jövedelem

  • telefon, stb.

    Munkavégzés helye: Budapest (pesti oldal)

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát küldje el a E-mail cím megjelenítése e-mail címünkre. Érdeklődhet Mihalek Zoltánnál a 06-20-9339-705-ös telefonszámon. Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő