www.cvonline.hu

Gépésztechnikusokat keresünk!

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.11.13.
Hirdetés azonosító: 958021
lejárt

Nagyatádi partnercégünk részére keresünk Gépésztechnikusokat!

Elvárások:

  • Gépésztechnikus végzettség,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • MS-Office felhasználói ismeretek,
  • Megbízható,pontos,precíz munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • CAD: AutoCad,Creo,SolidEdge ismerete vagy
  • CAM: Creo,EdgeCam,NCG-Cam ismerete,
  • Hasonló programok ismerete.

Előny,de nem elvárás:

  • Fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalat,
  • Német vagy angol nyelv társalgás szintű ismerete.

Feladatok:

  • A gyártást segítő dokumentációk készítése,
  • Gyártási rajz elkészítése,
  • Műveleti leírások készítése,
  • Megmunkáló szerszámok választása,
  • CAM programok készítése,
  • Ajánlat adás,
  • Kapcsolattartás a Műszaki vezetővel.

Amit ajánlunk:

  • 8 órás munkavégzés,
  • Próbaidő után hosszútávú munkalehetőség,
  • Stabil,jól felszerelt munkahelyi környezet,
  • Folyamatosan fejlődő elismert vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
  • Versenyképes fizetés+ Cafeteria (étkezési hozzájárulás,albérlet támogatás,Szép-kártya)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem küldje el fényképes ,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu