www.cvonline.hu

Gépésztechnikus

  • A hirdetés 174 napja lejárt

Összetett projektek (mechanikai szerelés, villamos, csőszerelési) vezetésére keresünk munkatársat.

Feladatok:

Komplex géptelepítési és gépmozgatási projektek munkáinak teljes körű szervezése
és lebonyolítása:

  • Műszaki egyeztetés a potenciális Megrendelőkkel
  • Projektek előkészítése(munkaerő, eszköz, anyag)
  • Projektek helyszíni vezetése
  • Felmerülő problémák gyors, hatékony kezelése
Feltételek:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1-2 év ipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Alkalmanként hétvégi munkavégzésre való hajlandóság
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló szervező és vezetői készség
Előnyt jelent:
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban, szóban
  • Felelős műszaki vezetői képesítés
  • Munkavédelmi jártasság
Amit nyújtunk:
  • Változatos munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, telefon, notebook
  • Tanulási, fejlődés lehetőség
Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő