www.cvonline.hu

Gépésztechnikus - Győr (Referenciaszám: HM-1457)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.26.
Hirdetés azonosító: 1027319

Feladatok:

  • A karbantartás vezető utasításainak megfelelően a kiadott feladatok elvégzése a mellékelt műszaki dokumentáció alapján
  • A tevékenységéhez szükséges kéziszerszámok, kisgépek, ezek beállításainak önálló kiválasztása, használata
  • Üzemi berendezések, szerszámgépek, komplett gyártási rendszerek, gépelemek, szerkezetek szerelése, karbantartása, javítása

Elvárások

  • Középfokú műszaki (gépipari) végzettség
  • Gépek, gyártósorok szerelésében, részegységek összeállításában való jártasság (3-5 év szakmai gyakorlat)
  • Géptani, technológiai ismeretek
  • Kiváló műszaki rajzismeret
  • Jó térlátás, technikai érzék, kézügyesség
  • Együttműködő készség, jó csapatmunka, terhelhetőség

Előnyök

  • Vezérlési, szabályozási ismeretek (PLC)
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek szerelésében való jártasság
  • Valamely integrált vállalat-irányítási rendszer ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1457-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)