www.cvonline.hu

Gépésztechnikus (Budapest)

  • A hirdetés 279 napja lejárt

 „Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó önálló technológiai fejlesztő központtal rendelkezik. Magasan képzett mérnök csapatunk elsősorban raktározási rendszerek tervezésével, optimalizálásával és automatizálásával foglalkozik. A fejlesztő központban megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. Kutatás-fejlesztési részlegünk számára keresünk budapesti munkavégzéssel munkatársakat az alábbi pozícióba:

GÉPÉSZTECHNIKUS

Feladatok:

  • Automatizált berendezések prototípusainak gyártása, összeszerelése, karbantartása
  • Forgácsolt és lemezalkatrészek megmunkálásában, összeszerelésében való közreműködés
  • Fejlesztőmérnökökkel való együttműködés

Elvárások:

  • Gépész technikus, géplakatos vagy egyéb hasonló szakirányú végzettség
  • Jó kézügyesség és problémamegoldó képesség
  • Önálló, dinamikus munkavégzés
  • 1-2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szerelési ismeretek

Előny:

  • Forgácsolásban (esztergálás, marás) vagy hegesztésben szerzett tapasztalat
  • Hegesztői vizsga (MIG/MAG, AWI)
  • Targoncakezelői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Rendszeres teljesítmény-értékelés
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által, változatos feladatok
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő