www.cvonline.hu

Gépésztechnikus - Ajka (Referenciaszám: KJ-1610)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.17.
Hirdetés azonosító: 1070029

Feladatok:

  • A termelésben található gyártóberendezések mechanikus üzembe helyezése
  • A karbantartás vezető utasításainak megfelelően a kiadott feladatok elvégzése a műszaki dokumentáció alapján
  • Üzemi berendezések szerelése, javítása, karbantartása
  • Műszaki dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Gépésztechnikus végzettség
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Hidraulikus rendszerek szerelésében való jártasság
  • Géptani, technológiai ismeretek
  • Jó csapatmunka, terhelhetőség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Ajka

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy ajkai gyártócég részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1610-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió Ajka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -