www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 366 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Kelet-Budapest

Megbízó cégünk:

Angol székhelyű, mérnöki és projektmenedzsment szolgáltatásokat nyújtó mérnökiroda, Magyarországon kisebb csapattal. Szakértelmüket partnereik főként gyárátalakítási és gyárbővítési feladatok esetén, hosszú távra veszik igénybe.

Feladatok:
  • Partnerüknél egy újonnan építendő gyáregység nagyobb gépeinek telepítése
  • A telepítési munkálatok szervezése, ütemezése, irányítása
  • A gép átadás-átvétel vezetése a partner képviselőjeként
  • A gép beüzemelésének vezetése
  • A munkafázisok, mérföldkövek rendszeres jelentése a partner képviselőjének.
Elvárások:
  • Gépészmérnöki vagy hasonló területen szerzett műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás: képes külföldi kollégákkal kommunikálni, angol nyelvű dokumentumot olvasni, angol riportot készíteni
  • Teljesen önálló munkavégzés tervdokumentáció/specifikáció alapján
  • Legalább 3-4 éves tapasztalat: géptelepítés, üzembe helyezés, lehetőség szerint tapasztalat ipari kemencék vagy futószalagos szárítók, vagy egyéb komplex, automatizált berendezések beüzemelésében
Amit kínálunk:
  • Munkatapasztalattól függően br. 550-720.000 Ft havi munkabér + egyéb juttatások
  • 8 órás munkavégzés, 8-17 óráig
  • Aktív támogatás a szenior kollégáktól
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő