www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 722 napja lejárt

Megbízónk számára keressük új munkatársat

pozícióba. A leendő kolléga  fő feladata lesz különböző fűtőberendezések (gáz vízmelegítő, kombi gázkazán, átfolyós vízmelegítők) és elektromos vízmelegítők műszaki rajzának és tervdokumentációjának fordítása és szerkesztése.

Feladatok:

  • Riportálás közvetlenül az Értékesítési Vezetőnek,
  • Ipari kazánok és tartozékaik műszaki dokumentációjának elkészítése
  • Vásárlók igényeinek felmérése, CAD rajzok, árazás készítése
  • Tervezőkkel való kapcsolattartás és munkájuk támogatása
  • Technikai megoldások nyújtása a kereskedelmi és szolgáltató partnerek, illetve a tervezők számára
  • Statisztikák készítése
  • Információgyűjtés, adatbázisépítés elemzések készítéséhez

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • 3 év műszaki területen szerzett tapasztalat (preferáltan fűtési terület)
  • Magas Auto-CAD, Excel, Power Point és Photopaint/Photoshop tudás (PREZI ismerete előny)
  • Magyar fűtési iparági környezet általános ismerete
  • Jó műszaki készség, csapatban való együttműködésre való alkalmasság, rugalmasság, pro-aktív személyiség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Mobilitás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások
  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Fejlődési, továbblépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol