www.cvonline.hu
Gépészmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.02.
Jelentkezési határidő: 2016.01.05.
Hirdetés azonosító: 995857
lejárt

(Jász-Nagykun-Szolnok)

Pozícióleírás
Folyamatosan bővülő mezőgazdasági gépgyártás területén működő multinacionális partnerünk számára keresünk Kisújszállásra az alábbi pozícióba jelöltet:

Feladatok:

- Széria gyártás folytonosságának a fenntartása,
- meglévő termékek és termékcsoportok műszaki felügyelete,
- gépek, szerszámok állapotának ellenőrzése,
- vevői megrendelések alapján kisebb módosítások elvégzése a műszakirajzokban,
- jelentések készítése.

Munkavégzés helyszíne: Kisújszállás

Követelmények
Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (mezőgazdasági gépészmérnök, gépészmérnök),
- 1-3 év releváns szakmai tapasztalat,
- német vagy angol középfokú nyelvtudás,
- Solidedge ismerete,
- gépipari tapasztalat,
- felhasználói színtű számítógépes ismeretek

Amit a cég kínál:

- Vonzó juttatási csomag
- Felelősségteljes és kihívásokkal teli munkakör
- Hosszú távú, stabil munkahely