www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 556 napja lejárt

Mannvit Kft., nemzetközi, geotermikus energia hasznosítás területén tevékenykedő mérnöki tervező cég magyarországi irodája keresi leendő alkalmazottját az alábbi pozícióra:

Feladatok és felelősségek:

  • Geotermikus rendszerek felszíni egységeinek gépészeti tervezése
  • Csővezetéki rendszer méretezése, részlettervek készítése
  • Csővezetéki elemek, szerelvények követelményeinek meghatározása a vonatkozó európai szabványoknak és előírásoknak megfelelően
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítése, projektek előkészítésében szakági részvétel
  • Mérnöki tevékenység irányítása, egyéb szakágakkal való közreműködés
  • Projekt kivitelezése során mérnöki felügyelet biztosítása

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • Okleveles gépészmérnök/energetikus diploma (MSc)
  • 3-5 év tapasztalat gépészmérnöki tervezői területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, mind szóban és írásban is
  • Általános célú és mérnöki szoftverek alapos ismerete, pl. MS Office, AutoCAD
  • Elemző gondolkodás és építő megközelítés
  • Jó kommunikációs készségek és proaktív személyiség

Előnyök:

  • Geotermikus vagy ipari mérnöki tapasztalatok
  • 3D tervező szoftverben való jártasság pl. Inventor, CADWorx
  • Caesar II szoftver ismerete
  • Külföldi projektek során szerzett tapasztalat vagy külföldi környezetben végzett munka
  • Projektvezetési tapasztalatok
  • Releváns tervező és műszaki ellenőri jogosultságok

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, mobiltelefon
  • Továbbképzési lehetőségek, új területek megismerése
  • Fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Nemzetközi környezet

Jelentkezés módja: magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz és motivációs levél küldésével, e-mailben.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő