www.cvonline.hu
Gépészmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.09.09.
Hirdetés azonosító: 966873
lejárt

Multinacionális partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldások kidolgozása.
  • Vevők által visszaküldött termékek elemzése, ezek kapcsán a fejlesztési lehetőségek feltárása, megvalósítása a társterületekkel együttműködésben (Mérnökség, Fejlesztés), majd eredmények riportálása a vevők felé.
  • Nem-megfelelőségek kezelése, továbbítása a beszállítói mérnökök felé, ellenintézkedések figyelemmel kísérése a napi megbeszélésen.
  • Belső auditok szervezése, lebonyolítása és kiértékelése; közreműködés a vevői auditokon.
  • Minőségi célok nyomon követése és megfelelő akciók meghozatala; minőséggel kapcsolatos vállalati mutatók kezelése, jelentéskészítés.
  • Aktív közreműködés az ISO 9001-es rendszer fejlesztésében, működtetésében.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Középfokú német nyelvtudás (beszéd, írás)
  • Társalgás szintű angol nyelvtudás (beszéd, írás).
  • Megalapozott PC és számítástechnikai ismeretek.
  • Minőségbiztosítási ismeretek vagy ilyen irányú erős affinitás.
  • Jó szervezési, kommunikációs és koordinációs képesség.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.