www.cvonline.hu

Gépészmérnök

Régió: Baranya

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.11.06.
Hirdetés azonosító: 938019

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközileg elismert multinacionális ügyfelünk Magyarországon piacvezető leányvállalata számára Gépészmérnököt keresünk a Termelési osztályra.

Feladatok:

A termelő berendezések / gépek megbízhatóságának fenntartása, az ahhoz szükséges tevékenységek tervezése, végrehajtatásának felügyelete
Karbantartási utasítások, illetve a karbantartási folyamat elkészítése, rendszeres felülvizsgálata, értékelése
A karbantartási tevékenység felügyelete, elemzése, utókövetése
A munkákhoz szükséges anyagok, alkatrészek biztosítása, illetve rendeltetés szerinti felhasználása
Aktív közreműködés az új technikai igények megvalósításában, illetve az üzemzavarok gyors elhárításában
Közreműködés a gépcsoportok telepítésében, beüzemelésében, átalakításában
A hatékonyságot befolyásoló műszaki problémák felkutatása, illetve azok hatékony javítása
A karbantartó csoport munkájának irányítása, ellenőrzése
Gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése

Elvárások:

Gépészmérnöki vagy üzemmérnöki végzettség
Folyékony angol nyelvtudás
Termelésben, karbantartásban szerzett gyakorlat tapasztal
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (SAP előny)
Önálló munkavégzés, határozottság, talpraesettség
Rendszeresség, pontosság, precíz munkavégzés
Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

Stabil, hosszú távú álláslehetőség egy nemzetközileg elismert multinacionális vállalatnál
Folyamatos új feladatok és kihívások
Kellemes munkakörnyezet, összetartó csapatmunka
Modern technológiák, fejlődési lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a