www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Az Adecco a világ, vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, biztos hátterű gyártó partnere részére bővítés miatt munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Anyagmozgató gépek, berendezések tervezése,

  • Robbantott és összeállítási rajzok készítése,

  • Vevői igények egyeztetésében való részvétel,

  • Egyeztetés a termeléssel, beszerzéssel, Projekt Menedzserekkel, munkájuk támogatása,

  • Együttműködés a Vezető tervezővel, mint felettessel.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,

  • Min. 1 év tervezői tapasztalat,

  • Valamely 3D tervező program ismerete,

  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Biztos háttér, szakmai fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye:

  • Budapest északi része, IV. kerület.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő