www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 989 napja lejárt

Feladatok:

  • Termékfejlesztés a vevői igények figyelembevételével.
  • Prototípus tesztek, vizsgálatok elvégzése.
  • Eredmények kiértékelése, jelentések készítése.
  • Termék optimalizáció.
  • Napi kapcsolattartás a gyártórészlegekkel és a külföldi központtal.
  • A gyártás folyamatosságának biztosítása, felmerülő problémák megoldása.
  • Gyártási előírások kezelése, módosítása.
  • Operátorok szakmai támogatása.
  • Folyamatok fejlesztése, hatékonyság növelése

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.
  • MS Excel és Power Point programok magas szintű ismerete.
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Csapatjátékos attitűd.
  • Határozottság, proaktivitás.
  • Rendszerszemlélet, jó szervezőkészség.
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit nyújtunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • kiváló munkakörnyezet
  • dinamikus, fiatal csapat
  • fejlődési lehetőség
  • igény esetén szolgálati lakás biztosítása
Helyek Pest
Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol