www.cvonline.hu

Gépészmérnök

Régió: Baranya

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.01.25.
Hirdetés azonosító: 888491

Piacvezető multinacionális partnerünk gyárának bővülő csapatába keresünk új munkatársat gépészmérnök pozícióba.

Feladatok:

- Karbantartási folyamatok szervezése, a karbantartó csapat munkájának irányítása
- Felmerülő műszaki problémák kezelése, nyomonkövetése, üzemzavarok elhárításának irányítása
- Termelési területre vonatkozó tevékenységek támogatása, tervezése, illetve a termelés végrehajtásának felügyelete
- Új technikai igények felmérése, aktív részvétel új gépek telepítésében
- A munkához szükséges anyagok, alkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása
- Folyamatok fejlesztése, a hatékonyság növelése

Elvárások:

- Gépészmérnök/üzemmérnök végzettség
- Középfokú angol nyelvtudás
- Termelésben, karbantartásban szerzett gyakorlati tapasztalat
- Informatikai ismeretek felhasználói szinten (előny: SAP ismeret)
- Pontos, precíz munkavégzés
- Jó kommunikációs készségek, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

- Stabil, hosszú távú álláslehetőség egy nemzetközileg elismert multinacionális vállalatnál
- Folyamatos új feladatok és kihívások
- Kellemes munkakörnyezet, összetartó csapatmunka
- Modern technológiák, fejlődési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján