www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 962 napja lejárt

új gyártástechnológia telepítése

Multinacionális környezetben gyártástechnológiai berendezések telepítéséhez / beüzemeléséhez keresünk mérnököket komoly perspektívát ígérő, hosszú távú munkakörbe.

KÖVETELMÉNYEK

  • Gépészmérnök/mechatronikai mérnöki BSC/MSC diploma
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Auto Cad, Solid Edge programok ismerete
  • Utazási hajlandóság
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

FELADATOK

  • az újonnan telepítendő gépek / berendezés telepítésének felügyelete, a beüzemelési folyamat nyomon követése, dokumentálása
  • a gyártóeszközök átvételében és beüzemelésében való aktív részvétel,
  • munka és beállítási, valamint üzembe helyezéshez szükséges utasítások elkészítésében való közreműködés
  • együttműködés társosztályokkal
  • karbantartási tevékenység mérnöki támogatása
  • Autóipari beszállító vállalatnál szerzett tapasztalat
  • vonatkozó szabványok, elvárások ismerete
  • SAP ismeret
  • Angol nyelv magasabb szintű ismerete
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat

ELŐNYT JELENT

AMIT NYÚJTUNK

  • Multinacionális hátterű vállalat, nemzetközi környezet, szakmai fejlődés
  • Versenyképes jövedelem, utazási és szállásköltségek akár teljes körű átvállalása

Munkavégzés helye:

Tatabánya környéke

Jelentkezéseket az Észak-magyarországi Régió területéről is várunk, szállás, utazás biztosított.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzát, e-mailben az alábbi címre küldje.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Budapest
Pest
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Nógrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol