www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 993 napja lejárt

Többségi német tulajdonban lévő mosonudvari telephelyű termelő vállalat keres:

Gépészmérnököt

Elvárások:

  • szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség
  • okleveles gépészmérnöki végzettség
  • angol/(német) nyelvtudás tárgyalói szinten
  • tervezői programok ismerete: AutoCad, Inventory

Előny:

  • Solidworks ismeret.

Feladatai:

  • napi présüzemi termelés irányítása
  • présgépek üzemeltetése, - karbantartása
  • présszerszámok tervezése
  • maró- és esztergagépek karbantartásának irányítása
  • együttműködés a felelős vezetővel.

Amit kínálunk:

  • biztos jövőképpel rendelkező versenyképes munkahely
  • motivált csapat tagjaként való együttműködés
  • érdekes területen való munkavégzés, önálló feladatkörrel
  • egy megfelelő pozíció, megfelelő javadalmazással
  • azonnali belépéssel.

Fényképpel ellátott magyar és német/angol önéletrajzokat várjuk fizetési igény megjelölésével az alábbbi e-mail címre. Jelige: Gépészmérnök.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol