www.cvonline.hu

Gépészmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2014.10.16.
Hirdetés azonosító: 837594

Multinacionális partnercégünk számára keresünk releváns tapasztalattal rendelkező Karbantartó Mérnök kollégát.

Feladatok:

• Üzemi gépészeti és karbantartási feladatok koordinálása, valamint tervezése
• Külső kivitelezők munkájának támogatása
• Tartalék alkatrész és berendezés bázis kezelése
• Karbantartási elemzések alapján javítási tevékenységekre való javaslattétel
• Fejlesztések tervezése és dokumentációk készítése

Elvárások:

• Releváns szakmai tapasztalat
• Gépészmérnök végzettség (elsősorban karbantartó mérnök)
• Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Nemzetközi, dinamikus munkakörnyezet
• Intenzív nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján