www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 1031 napja lejárt

Nagy múltú, külföldi érdekeltségű sikeres hazai gyártó vállalat keres bővülés miatt elhivatott munkatársat

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Egyedi gyártósablonok és egyedi gépek tervezése, legyártatása
  • Emelőgépek karbantartási munkáinak tervezése és irányítása

Elvárások:

  • Gépészmérnök diploma
  • Szilárdságtan számítási gyakorlat
  • Pár éves szakmai tapasztalat
  • Aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Autocad ismeret
  • Precíz, önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség

Lehetőség:

  • Sikeres, kreatív csapat részesévé válhat
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés és kiemelkedő bonus rendszer
  • Albérlet támogatása, utazási költségtérítés

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol vagy német nyelven a lenti e-mail címre.

Rövid időn belül minden pályázót értesítünk! További érdeklődés esetén, kérem, hívja a +36 70 434 20 97-es telefonszámot.