www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 1209 napja lejárt

Megrendelőnk ipari robotok tervezésével és gyártásával foglalkozó piacvezető nemzetközi cég. Pest megyei telephelyükre keresünk termékszabadalmaztatási területre angolul és németül is jól beszélő

munkatársat.

Feladatok:

  • Szabadalmi kutatások elvégzése belső és külső adatbázisok használatával,
  • szabadalmi portfólió-elemzés készítése a versenytársakról,
  • szabadalomjogi piacelemzés,
  • a szabadalmak technológia szerinti kategorizálása,
  • javaslattétel az elemzések során felmerülő alternatív megoldások lehetőségeire,
  • a kimutatott eredmények grafikus ábrázolása.

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy mechatronikus mérnök végzettség,
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat gyártócégnél,
  • aktív angol és német nyelvtudás (szóban és írásban is),
  • erős elemző készség.

Munkavégzés helye: Pest megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő