www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 1252 napja lejárt

Magyar tulajdonú, hulladékfeldolgozási és kezelési technológiákat forgalmazó vállalat,

gépészmérnök

munkatársat keres, angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Hulladékgazdálkodási beruházások felügyelete
  • Különböző engedélyek beszerzése, menedzselése
  • Külföldi gyártókkal történő napi szintű kapcsolattartás
  • Hazai partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Jelentések, riportok készítése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Hulladékfeldolgozási technológiák/beruházási területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
  • Külföldi képzés
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Versenyképes bérezés és juttatások

Egyéb:

  • Munkavégzés helye Budapest XI. kerület
  • Fényképes önéletrajzokat és motivációs leveleket az alábbi címre várjuk.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő