www.cvonline.hu

Gépészmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.06.28.
Hirdetés azonosító: 374346

A villamosipar területén tevékenykedő partnercégünk bővülő csapatának erősítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Termelő berendezések karbantartási munkáinak tervezése és fejlesztése
  • Gyártástechnológiai fejlesztések
  • Új gyártósorok kialakításában és átvételében való aktív részvétel
Elvárások:
  • Főiskolai szintű gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • PLC programozási alapismeretek,
  • Középfokú angol nyelvtudás
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Egyéb:
  • Az ország egész területéről várjuk a jelentkezőket!
  • Költözéshez mobilitási támogatást adunk!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzát és fizetési igényét a zalaegerszeg@prohuman.hu e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zalaegerszeg