www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 203 napja lejárt

„Test – Support – Innovate” az Equip-Test szlogenje, mely kifejezi cégünk vevőorientált, innovatív gondolkodás módját, a kiváló minőségű termékeket, amiket fejlesztünk és gyártunk, valamint a folyamatos támogatást.
Vállalatunk Vecsésen működő Fejlesztő és Gyártó központjába keresünk innovatív gondolkodású, tapasztalt és motivált munkatársat. Fiatal csapatunk vár téged is!

Cégünk Európa számos országában sikeresen működő, magyar tulajdonú vállalat, mely egyedi ipari mérőeszközök tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik, Európa szerte.
Budapest mellett, Vecsésen működő telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Projektek mechanikai elemeinek megtervezése és ledokumentálása
  • Termékgyártással kapcsolatos problémák, feladatok terméktervezési részének ellátása
  • Késztermék leellenőrzése mechanikailag
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Termékstruktúra felépítése, karbantartása, frissítése
  • 3D modellek frissítése, kezelése a termékstruktúrával összhangban
  • LPDM szoftver használata az előírások szerint
  • Vevői minták kezelése
  • Jelentés készítése a vezető felé
  • Nagyobb projektek esetén vevőlátogatás és vevővel történő egyeztetés
  • Dokumentációk elkészítése
  • Kommunikáció a műszaki, kereskedelmi és termelési osztály tagjaival

Elvárásaink:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 3D modellező program ismerete (Solidworks)
  • Tárgyaló szintű angol nyelvismeret
  • Műszaki rajz ismeretek
  • Anyagismeret
  • Metrológiai ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, folyamatosan fejlődő csapat
  • Hosszú távú együttműködés

Jelentkezni angol és magyar fényképes Önéletrajzzal és a bruttó fizetési igény megjelölésével a lenti email címen lehet.

Helyek Vecsés
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol