www.cvonline.hu

GÉPÉSZMÉRNÖK

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A MÁV FKG Kft.
2016. évi Pályakezdő diplomás programjába

végzettséggel frissdiplomás munkatársat keres

JÁSZKISÉRRE

Elvárásunk:

  • Rendelkezz gépészmérnök állami felsőfokú (egyetemi/főiskolai) végzettséggel!

A pozíció betöltése során előnyt jelent számodra:

  • vasúti vállalatnál töltött szakmai gyakorlat, illetve vasúti témában írt diplomamunka
  • egyéb vasúti képzettség, érdeklődés
  • hidrosztatikus képzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Főbb feladataid:

  • éves munkaprogram előkészítése
  • munkaerő, anyag- és eszközigények összehasonlítása
  • egyeztetés a megrendelő képviselőivel
  • árajánlatkéréshez, megrendeléshez a műszaki tartalom meghatározása
  • döntés előkészítésben történő részvétel
  • munkaterület- és műszaki átadás- átvételi eljárásokon, organizációs eljárásokon kapcsolattartás a megrendelő illetékes képviselőjével

Amit nyújtunk neked:

  • a vasút szakmai területeinek sokszínűségét, a nagyvállalati működés megismerését
  • készségfejlesztő tréningeket, rendszeres konzultációt
  • az adott szakterület szakértőinek, vezetőinek támogatását, akik segítik és figyelemmel kísérik az egyéni szakmai beilleszkedésed
  • 8 órás munkaidőt
  • választható béren kívüli juttatásokat
  • utazási kedvezményt

Munkavégzés helye: Jászkisér

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 20.
Jelentkezés a lenti email-címen magyar nyelvű önéletrajzzal - melyben jelezd a szakirányod - és motivációs levéllel, amelyben feltétlenül térj ki arra, melyek azok az információk, amik alapján téged válasszunk, és milyen elvárásaid vannak a munkakörrel kapcsolatban.

Munkavégzés helye Jászkisér
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Jász-Nagykun-Szolnok