www.cvonline.hu
Gépészmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078148
lejárt

  Multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat Pécsre az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • A termelés műszaki megbízhatóságának fenntartása, az ahhoz szükséges tevékenységek tervezése, végrehajtatásának felügyelete
  • Karbantartási utasítások, illetve a karbantartási folyamat elkészítése, rendszeres felülvizsgálata, értékelése, utókövetése
  • A munkákhoz szükséges anyagok, alkatrészek biztosítása, illetve rendeltetés szerinti felhasználása
  • Aktív közreműködés az új technikai igények megvalósításában, illetve az üzemzavarok gyors elhárításában
  • Közreműködés a gépcsoportok telepítésében, beüzemelésében, átalakításában
  • A hatékonyságot befolyásoló műszaki problémák felkutatása, illetve azok hatékony javítása
  • A karbantartó csoport munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy üzemmérnöki végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (SAP előny)
  • Önálló munkavégzés, határozottság
  • Rendszeresség, pontosság, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Termelésben, karbantartásban szerzett gyakorlat
  • Projektvezetői készség és vezetési gyakorlat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Multinacionális környezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.