www.cvonline.hu
Gépészmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078147
lejárt

Fejér megyei multinacionális Partnerünk részére keresünk proaktív, agilis munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új termék bevezetésének koordinációja.
  • Termékfejlesztés a vevői igények figyelembevételével.
  • Prototípus tesztek, vizsgálatok elvégzése.
  • Eredmények kiértékelése, jelentések készítése.
  • Termék optimalizáció.
  • Napi kapcsolattartás a gyártórészlegekkel és a külföldi központtal.
  • A gyártás folyamatosságának biztosítása, felmerülő problémák megoldása.
  • Gyártási előírások kezelése, módosítása.
  • Operátorok szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Excel és Power Point programok magas szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Határozottság, proaktivitás
  • Rendszerszemlélet, jó szervezőkészség
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés.
  • Cafeteria, étkezési támogatás.
  • Utaztatás biztosítása (vállalati buszjárat)/bejárási támogatás.
  • Albérlet támogatás/ingyenes lakhatás biztosítása.
  • Szakmai képzések, fejlődési, előrelépési lehetőség.
  • Multinacionális környezet.
  • Dinamikus, fiatal csapat.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.