www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 362 napja lejárt

Lemezmegmunkáló cég dorogi telephelyére keres

gépészmérnök

munkatársat.

Feladatok:

  • Egyedi raktártechnikai - technológiai berendezések számítógépes tervezése, fejlesztése, dokumentálása
  • Műszaki rajzok, és tervek elkészítése ügyféligények alapján,
  • Anyagigények összeállítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a projekt menedzserekkel
  • A projekttel kapcsolatos információk továbbítása a társterületek felé
  • Gyártási rajzok elkészítése
  • Részvétel a gyártási folyamat koordinálásában, határidők követése
  • Legyártott termékek minőségi ellenőrzése, igény szerinti továbbfejlesztése, konstrukciós problémák feltárása

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség, megszerzett diploma
  • Lemezmegmunkálásban szerzett minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Legalább egy 3D tervezőprogram készség szintű ismerete (Auto-Cad /Catia /Inventor)
  • Szakmájára, munkájára igényes személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb információ:

  • Német/Angol nyelvtudás előnyt jelent

Fényképes szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi e-mailcímre. Feltétlenül jelölje meg fizetési igényét!

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő