www.cvonline.hu

Gépészmérnök

  • A hirdetés 363 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

A BMTI Nemzetközi Építőgépészeti Kft. budapesti és kaposvári telephelyeire keresi két új munkatársát az alábbi pozícióba:

GÉPÉSZMÉRNÖK
(Job-ID: HU-2016-017193)

Feladatok:

  • javítási folyamatok, javítójegyek ellenőrzése,
  • külső javítások szervezése,
  • selejtezések, gépberuházások ügyintézése,
  • műhelyvezető helyettesítése.

Elvárások:

  • gépészmérnök végzettség,
  • németnyelv-tudás,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • a szakmai tapasztalat előnyt jelent,
  • problémamegoldó képesség,
  • szervező készség
  • jó kommunikációs készség.

Érdeklődés esetén jelentkezéséhez töltse ki Link megjelenítése= a bruttó fizetési igény megjelölésével, valamint csatolja önéletrajzát is!

STRABAG AG
Dir. 28
Csősz Ágota
Gábor Dénes u. 2. D épület
1117 Budapest
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kaposvár
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német