Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

GÉPÉSZMÉRNÖK

Az IBIDEN Hungary Kft. japán tulajdonú multinacionális gyártó vállalat. Az anyavállalat több mint 100 éves-, a magyarországi gyár 10 éves múltra tekint vissza. Autóipari beszállítóként dízelmotorok kipufogórendszeréhez gyártunk kerámia alapú részecskeszűrőket.
A vállalat 2005-ben az „Év zöld mezős beruházása”, majd 2013-ban az „Év Befektetője” díjat nyerte el.

Feladatok:

  • Gépfejlesztésekkel kapcsolatos projektek menedzselése
  • Fejlesztési ötletekkel kapcsolatos prezentációk készítése, fejlesztések koordinálása
  • Beszállítók keresése, kapcsolattartás beszállítókkal
  • Termelés támogatása berendezés oldalról (napi problémák elhárítása, kivizsgálása, javaslattétel fejlesztésre)

Amit kínálunk:

  •  Versenyképes fizetés
  •  Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet)
  •  Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (mechatronikai mérnök, gépészmérnök)
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktivitás
  • Analitikus gondolkodásmód

Előny:

Autóiparban eltöltött 2-3 éves szakmai tapasztalat.

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő