www.cvonline.hu

GÉPÉSZMÉRNÖK

  • A hirdetés 302 napja lejárt

Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

- akik elkötelezettek és ambíciózusak

   - akik szenvedélyesek munkájukban

    - akik készek a folyamatos tanulásra

     - akik készek a döntéshozatalra

      - akiket a legapróbb részletek is érdekelnek

     - akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat

    - akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik

   - akik kíváncsiak és szívesen tanulnak

  - akik mernek kérdezni

- akik képesek rendszerekben gondolkodni

- akik az eredményeket tartják szem előtt

  Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni?

Munkavégzés helye: Mohács

Feladatok

  • Karbantartási anyagok meghatározása
  • Árajánlatok kérése és értékelése
  • Beszállítók kiválasztása és értékelése
  • Költségcsökkentési lehetőségek feltárása
  • Új szerződések és módosítások előkészítése

Elvárások

  • Gépészmérnök, vagy gépésztechnikusi végzettség
  • Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

 Amennyiben az általunk kínált lehetség felkeltette érdekldését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi e-mail
címre.

Laskai Zoltán – Személyzeti vezető

 T +36 69 529 536

NE CSAK TARTSA A LÉPÉST, LÉPJEN ELŐRE!

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő