www.cvonline.hu

GÉPÉSZMÉRNÖK / TERVEZŐMÉRNÖK

  • A hirdetés 793 napja lejárt

Németországi turbo gyártó cég keres

pozícióba munkatársakat.

Feladatok:

  • öntvények tervezése
  • kompresszor, csapágy és turbóházak tervezése

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • 3 év autóipari tapasztalat
  • jó német nyelvtudás

Előny:

  • öntvénykonstrukcióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bejelentett magyar munkhely, külföldi munkavégzés
  • Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek nemzetközi környezetben
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

  • Németország

Amennyiben a fenti állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el fényképes, szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.