www.cvonline.hu

Gépészmérnök-tervező

  • A hirdetés 287 napja lejárt

A Savaria Ipartechnika Kft.

pozícióra keres munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • az autóiparban használt egyedi gépek, készülékek tervezése
  • megrendelőkkel történő műszaki egyeztetés
  • árajánlat készítése
  • részvétel a gyártási folyamat koordinálásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • gépészmérnöki diploma

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • ProE/CreO program ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Tapasztalat: 0-5 év tapasztalat (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
Az állás területe: Gencsapáti (Vas megye)
Kezdés: azonnal
Fényképes önéletrajzzal írásban a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Fejér
Győr-Moson-Sopron
Vas
Zala
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő