www.cvonline.hu

Gépészmérnök (Referenciaszám: HM-655)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Jelentkezési határidő: 2014.08.17.
Hirdetés azonosító: 448259

Feladatok:

  • A gyártás napi szintű nyomon követése
  • Új termék bevezetése és integrálása a termelésbe (együttműködve az SD csoporttal)
  • Összeszerelések időtartamának meghatározása és elemzése (MTM)
  • Gyártási folyamatok költségelemzése
  • Ergonómiai fejlesztések kezdeményezése és eredmények prezentálása
  • A gyártáshoz szükséges eszközök és berendezések beszerzése
  • Stratégia-fejlesztésben részvétel: Lean alapú gyártásvégrehajtás, folyamatfejlesztés

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat gyártómérnök vagy folyamatmérnök pozícióban
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Szerszámok és gépek beszerzésében való jártasság előnyt jelent
  • CAD ismeretek
  • Erős egyéb számítógépes ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Győr környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-655-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Veszprém
Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő