www.cvonline.hu

Gépészmérnök Ref.:504

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2014.06.15.
Hirdetés azonosító: 629160
lejárt

Somogy megyei multinacionális cég számára keresünk munkatársat.

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

  • Az üzemeltetett, karbantartott gépészeti rendszerek üzemkészségének biztosítása
  • Üzemi karbantartó csoport irányítása
  • A rábízott berendezések érvényes technológia és gépkezelési utasítások szerinti működtetése
  • Hibák gyors, szakszerű elhárítása
  • Karbantartási, szerelési munkák végzése
  • Gépészeti feladatok ellátása
  • A szükséges dokumentációk vezetése

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és képességek:

  • Gépészmérnök diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Néhány év releváns szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Vezetői képesség, vezetési tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Határozottság

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Megbízható munkahely

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu