www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Gépészmérnök Projektvezető
munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Új berendezések telepítése, üzembe helyezése
  • Specifikációk készítése; átadás-átvételi feltételek kidolgozása; teljesítések igazolása.
  • Projektek vezetése és szakértői szintű támogatása gépész szakterületen.
  • Részvétel a fejlesztésekkel kapcsolatos döntések előkészítési folyamatában.
  • Hengerműi és öntödei berendezések, meghibásodásainak elemzésében való részvétel.
  • A berendezések megbízhatóságát növelő fejlesztések, beruházások kezdeményezése, koordinálása.

ELVÁRÁSOK:

  • Gépész vagy mechatronikai MSC végzettség
  • Min. 5 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikus gondolkodás, csoportban való munkavégzés képessége.
  • Proaktív, határozott fellépés

ELŐNY:

  • Berendezés  tervezői  tapasztalat
  • Összetett  projektek  vezetése
  • Projekt  csapat  irányítása

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal