www.cvonline.hu

Gépészmérnök - Pest megye (Referenciaszám: KJ-1682)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.07.22.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1074664

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség előny
  • Legalább 1 éves műanyag vagy fém termékek fejlesztésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Műanyag vagy egyébfém szerszámhelyes alkatrészek tervezésének ismerete
  • Valamely 3D-s rendszer magas szintű gyakorlata
  • SolidWorks 2015 ismerete előny
  • Villamossági ismeret előny

Feladatok:

  • Magasnyomású öntött alumínium termékek tervezése, hűtőbordák egyedi kialakítása
  • Meglévő egyszerű kétlépéses lemezalkatrészek módosítása
  • Felfogatás rögzítő elemeinek megváltoztatása
  • Adatok felvitele és frissítése Windchill PM rendszerben
  • Ábrás használati utasítások, gyártáshoz összeszerelési és vezetékezési utasítások készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Pest megye

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1682-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő