Gépészmérnök / műszaki ügyintéző (pályakezdők jelentkezését is várjuk)

Megbízónk a közép-európai piacon jelentős piaci részesedéssel bíró sokk milliárd Forint forgalommal bíró nemzetközi vállalat, amely vegyipari, olajipari és üzemanyag ellátási területen berendezéseket, irányító szoftvereket gyárt, szervizel és értékesít nemzetközi olajtársaságok részére. A megnövekedett ügyféligények és piacélénkülés miatt keresünk számukra új munkatársat

Gépészmérnök / műszaki ügyintéző

pozícióba.

Feladatok:

  • a töltőállomások gépészeti tervezését követően, az engedélyezési folyamat kezelése, koordinálása (AutoCad vagy Solid Works ismerte nagyon előnyös)
  • tervek áttekintése, egyeztetése a hatóságokkal és megbízó olajipari vállalattal
  • műszaki leírások elkészítése
  • engedélyező hatóságokkal való kapcsolattartás
  • tervdokumentációkhoz és engedélyezés folyamatához tartozó műszaki adminisztráció ellátása, vezetése
  • szoros együttműködés a projektigazgatóval és a kivitelezésért felelős munkatársakkal, tervezőkkel, stb.
  • a tevékenység alapos megismerését követően, gépésztervezetői feladatok is szóba jöhetnek

Elvárás:

  • gépészmérnök vagy egyéb műszaki végzettség
  • AutoCad vagy Solid Works ismeret
  • precíz, önálló munkavégzésre képes munkatárs
  • a feladat tervezői munka mellett műszaki ügyintézési feladatokból is áll, így kellő határozottságot és kommunikációs készséget igényel

Amit kínálunk:

  • stabil, nagy múltra visszatekintő nemzetközi vállalat, amely ennek ellenére a családias hangulatára és ragyogó munkahelyi légkörére büszke
  • a pozíciónak megfelelő bruttó jövedelem
  • telefon, stb.

Munkavégzés helye: Budapest

www.mihalek.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest