www.cvonline.hu

Gépészmérnök menedzser

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.01.09.
Hirdetés azonosító: 889488

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Gépészmérnök menedzser
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: Biztosítja, kommunikálja a TESCO európai kereskedelmi hűtési és épületgépészeti standardjait Magyarországon. Javaslatokat tesz új gépészeti megoldásokra, figyelembe véve a kivitelezési, karbantartási, pénzügyi feltételeket és a várható energiafelhasználást. Támogatja a társosztályok, különösen a fenntartási területen dolgozó kollégák munkáját műszaki, gépészeti kérdésekben. Ellenőrzi, koordinálja a gépésztervezők és gépész műszaki ellenőrök munkáit projektenként.

- A kereskedelmi hűtési és épületgépész TESCO standard elkészítése, frissítése a legújabb alaprajzoknak, elvárásoknak, technológiáknak valamint EU szabályoknak megfelelően
- Nemzetközi és/vagy nemzeti tenderezési standard dokumentáció elkészítése, valamint nemzetközi standard elkészítő csapatban való részvétel
- A kereskedelmi hűtési és épületgépész tervezők / kivitelezők munkáinak áruházankénti irányítása, felügyelete.
- Beszállítók és kivitelezők munkájának műszaki, minőségi és mennyiségi szempontból történő felügyelete
- Az épületfelügyeleti rendszer működésének, üzemeltetésének felügyelete, annak szervezése. Javaslat tétel a fejlesztések és az üzem fenntartása érdekében szükséges tevékenységekre és ezek műszaki előkészítése
- Tervezők, műszaki ellenőrök irányítása, tervek leellenőrzése, kivitelezési munkák nyomon követése
- A gépek energetikai szempontból történő optimalizálása
- A Fenntartási és Műszaki Osztály vezetőjének támogatása, műszaki és pénzügyi elemzések összeállítása, jelentések elkészítése és továbbítása
- Nyitó áruházak és refitek műszaki átvételének támogatása
- Szerződésekkel, új szolgáltatásokkal kapcsolatos műszaki javaslattételek kidolgozása
- Feladatok priorizálása, a határidők betartatása és betartatása
Munkakör betöltésének feltételei: - Felsőfokú műszaki, hűtéstechnológiai és/vagy épületgépész végzettség
- Min 3 év szakirányú tapasztalat
- Kereskedelmi hűtés műszaki hátterének ismerete
- Beszállító-kezelés terén szerzett tapasztalat
- Munkaköre ellátásához aktív középfokú angol nyelvismeret szükséges
- BMS rendszerek ismerete
Készségek:
- Pontosság és alaposság
- Jó kommunikációs készség
- IT és műszaki ismeretek
- Kiváló elemző és problémamegoldó készség
- Kezdeményezőkészség, proaktivitás
- Önálló munkavégzés
- Segítőkészség
Egyéb:
- B kategóriás jogosítvány
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Pénzügyi végzettség
- IT hálózat ismeretek

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest