www.cvonline.hu

Gépészmérnök menedzser

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Jelentkezési határidő: 2016.05.25.
Hirdetés azonosító: 1041316

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Gépészmérnök menedzser
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Feladatok: - A hűtési és fűtési felügyeleti rendszer üzemeltetése, anomáliák feltárása, beavatkozás koordinálása.
- Egyéb gépészeti rendszerek üzemeltetésének (kereskedelmi hűtés) szakmai támogatása kiemelten az energiahatékonysági szempontokra.
- A szakmai irányítása alá tartozó berendezéseket érintő cserék / beállítások véleményezése, költség / haszon elemzés elvégzése.
- A törvényi változások miatt a gépészeti rendszereket érintő feladatok koordinálása
- Az Energia Csapat feladataiban pro-aktív részvétel, energiahatékonysági javaslatok felvetése / kidolgozása.
- Közreműködő kollégák és külső vállalkozókkal való kapcsolattartás, Projekt Manageri feladatok ellátása
Amit kérünk: - Minimum 3 év releváns tapasztalat.
- Felsőfokú végzettség (preferáltan Gépészmérnök)
- Angol nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
- Energiahatékonysági projektek megvalósításában szerzett tapasztalat (irányítói vagy szakmai részvétel)
- Alvállalkozókkal történő szakmai, ajánlatokat érintő egyeztetésben szerzett tapasztalat
- Rugalmas, határozott, kihívást kedvelő személyiség
- Gépészeti felügyeleti rendszerek ismerete
- Ms Office magabiztos használata
- Költség- haszon elemzésben szerzett tapasztalat
- Elemző személyiség
- Csapatjátékos
- Kiváló kommunikációs képességek szóban és írásban

Előnyként értékeljük, ha: - Hűtéstechnikai szakmai ismeretek / tapasztalatok
- Energia auditor képesítés
- Irányítási rendszerek bevezetésében / fenntartásában szerzett tapasztalat
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Hűtéstechnikai szakmai ismeretek / tapasztalatok