www.cvonline.hu

GÉPÉSZMÉRNÖK/ MECHATRONIKAI MÉRNÖK

  • Az állásajánlat lejárt.

Megbízónk, Magyarország vezető higiéniai papírtermékeket gyártó, magyar tulajdonú vállalata

műszaki csapatába keresünk

kollégát

Feladatok:

  • Üzemi tevékenység során előforduló karbantartási munkálatokban való szakmai részvétel, irányítás
  • Üzemi tevékenység hatékonyságának mérése, javítása
  • Műszaki dokumentáció naprakész vezetése
  • Biztonsági előírások betartásának ellenőrzése
  • Karbantartási terv készítés
  • Gépkezelők betanításában való részvétel
  • Fejlesztésekben való aktív részvétel
  • Partnerekkel való napi kapcsolattartás
  • Épületüzemeltetés felügyelete –  senior munkatárs esetében

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai felsőfokú végzettség
  • AUTOCAD felhasználói szintű ismerete
  • Junior esetében minimum 1-5 év,
  • Napi kommunikációra alkalmas angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Rendszerszemlélet
  • Problémamegoldó-képesség
  • Rugalmasság
  • Önállóság
  • Felelősségvállalás

Előny:

  • Olasz/német nyelv ismerete
  • SIEMENS PLC ismeretek

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület

Egyéb információ:
A jelentkezéseket a következő e-mail címre kérjük eljuttatni.
Jelentkezni fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzzal az IK/39 referencia számmal lehet.

Munkavégzés helye Budapest, XXIII. kerület
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest