www.cvonline.hu

Gépészmérnök mechanikai tervező

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Cégünkről

A HC Linear Műszaki Fejlesztő Kft. 20 éves múltra visszatekintő, gyengeáramú fejlesztésekkel foglalkozó, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, magyar tulajdonú cég. Csapatunk hardver- és szoftverfejlesztő mérnökökből áll. Elsősorban egyedi igényeket kielégítő hardver- és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. Cégünk legfőbb terméke a járműfedélzeti utastájékoztató, forgalomirányító jegy- és bérletértékesítő rendszerek fejlesztése, gyártása. Magyarországon piacvezető szerepet töltünk be e rendszerek gyártása és üzembe helyezése terén.

Állás megnevezése

Feladatok összefoglalása

  • Elektronikai berendezések mechanikai részének tervezése
  • Teljes körű mechanikai tervezés, dokumentáció és árazás készítése
  • Gyártó alvállalkozók munkájának megszervezése, felügyelete
  • Pályázatok műszaki előkészítése, kivitelezése
  • Együttműködés a fejlesztési területekkel
  • Önálló munkavégzés, kreatív gondolkodás, nyitottság az újdonságok felé
  • Berendezések összeszerelése
  • Készülékek javítása, tesztelése, csomagolása

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • Solid Edge program magas szintű ismerete
  • legalább 3 éves tervezési tapasztalat
  • Mechanikai gyártás technológiai gyakorlati ismeretek
  • Gyártmányrajzokra vonatkozó technológia ismeretek
  • Excel, Word, Visio ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság
  • Legalább olvasási szintű angol nyelvtudás

Előny

  • Angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • Mechanikai elemek gyártásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Pécs

Amit ajánlunk

  • Fiatal csapat, színvonalas munkafeltételek
  • Szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
  • Kiszámítható juttatás

  • Fényképes szakmai önéletrajz megküldése az alábbi e-maicímre.
  • Jelentkezéskor kérjük, tűntesse fel a betölteni kívánt állás pontos megnevezését!

Helyek Baranya
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő