www.cvonline.hu

Gépészmérnök | Mechanical engineer - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 247 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Résztvétel a karbantartási terület fejlesztési tevékenységében, költségvetés készítésében. Műszaki projekt tervek, elemzések készítése. Karbantartói utasítások jóváhagyása. Alvállakozói munkák irányítása, szerződések műszaki tartalmának felügyelete. Intézkedések, elemzések meghibásodások megelőzésére.

Végzettség:
Műszaki főiskolai végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk.

Szakmai tapasztalat:
Minimum 1-3 év karbantartás területén szerzett tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Angolnyelv - tudás PLC, hidraulika, pneumatikai és Siemens S5-S7 ismeret

Műszaki területre

Megjegyzés:
Multinacionális fémipari vállalat.