www.cvonline.hu

Gépészmérnök (IC gyártás) (Szolnok)

  • Company_icon MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Location_icon Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

MÁV-csoport
MÁV-START Zrt.

Gépészmérnök (IC gyártás)

Helység
Szolnok
Terület
Járműkarbantartás
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • működteti és ellenőrzi a vasúti járművek javítási és szerelési technológiai folyamatait, meghatározza a felmerült egyedi technológiai, műszaki problémák megoldási módját
  • ellenőrzi az Integrált irányítási rendszerek, a folyamatleírások, mérőlapok, minősítő lapok minőséggel kapcsolatos előírásainak betartását
  • szervezi, irányítja és ellenőrzi a javítást-gyártást végző munkacsoport munkáját
  • felelős az előírt határidők betartásáért, a garanciális hibák kivizsgálásáért, a javítás és gyártás során észlelt meghibásodások, eltérések esetén a szükséges intézkedésekért

A munkakör betöltésének feltételei

  • egyetemi vagy főiskolai diploma (gépészmérnök)
  • felsőfokú vasúti szakvizsga
  • 1 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • általános vasúti ismeretek, vasúti járműjavítási szakmai ismeretek
  • rajzolvasási készség
  • gépész-, villamos- vagy diagnosztikai ismeretek
  • gyártási folyamatokban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • termelésirányításban szerzett gyakorlati tapasztalat

Amit ajánlunk

  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • megbízható jövedelem
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép kártya nettó 92.900 Ft
  • önkéntes nyugdíjpénztári tagdíj kiegészítés, a bruttó alapbér 3 %-a
  • ingyenes vasúti igazolvány Magyarország egész területére

2017.12.31.

Bővebb felvilágosítást ad
Karakas Ilona 06-56-421-533/134

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosító, Termelés vezető
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű