Energetikai területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZMÉRNÖK
(HF 11-7552)

pozícióba.

Feladatok

  • Gépészeti üzemben az üzemeltetési és karbantartási csoport munkájának koordinálása,
  • Karbantartások kivitelezésének, végrehajtásának előkészítése, irányítása, koordinálása, ellenőrzése,
  • Engedélyeztetési feladatok ellátása, szakhatóságokkal való kapcsolattartás,
  • Szakmai részvétel a műszaki fejlesztési, beruházási feladatokban,
  • Partnerekkel való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Ipari vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentekését is várjuk,
  • Előny: karbantartási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7552"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése